Workshops

HRevolution Conference – ediția 3 – Arad, 12 noiembrie 2026

Sign up now 12 November, 2026

Tarife

Super early bird fee

Până la 02 iunie 2026

129 euro + TVA

Early bird fee

Până la 01 iulie 2026

149 euro + TVA

Regular fee

Până la 24 octombrie 2026

199 euro + TVA

Late worm fee

Până la 01 noiembrie 2026

249 euro + TVA

Data evenimentului

  • 12 noiembrie 2026
Google Calendar Apple Calendar

Locația evenimentul

Ibis Styles, str. Aurel Vlaicu 306, Arad 310375 View map

HRevolution Conference, Ediția 3 – 12 noiembrie 2026 – Arad, Hotel Ibis Styles

Nu este ”doar o conferință”, ci o experiență end-to-end care redefinește conferințele de HR.

Pe 12 noiembrie, la Arad, revine cea mai nonconformistă conferință de HR din România. Această ediție o construim în jurul unei teme esențiale: Leading Through Change

Anul trecut am promis că HRevolution nu va fi o conferință clasică de HR. Și exact asta s-a întâmplat. A fost energie, a fost emoție, a fost autenticitate. A fost un eveniment în care oamenii nu au stat pasivi pe scaune, ci au trăit o experiență care i-a transformat din spectatori în actori principali.

Vezi aftermovie-ul de la prima ediție din 2024 și pregătește-te pentru o ediție cu și mai mare impact:

Ce au spus participanții?

“Mulțumesc pentru inițiativă și mod desfășurare! Pentru mine a fost WOW!!!”

”Vă mulțumim mult pentru organizarea exemplară și curajoasă a conferinței, de la care ne-am întors cu idei “vibrante”. Admit, ne-am simțit bine, ați reușit să ne oferiți o experiență unică. Speakerii (felicitări, Adela, pentru energia prezentării), momentele de surpriză și mâncarea… oh mâncarea!… au ridicat mult ștacheta.”

”Am fost la 4 conferințe anul ăsta, dar asta e cea mai faină. Nu mă așteptam să fie așa de fain! La fel e și la training-urile voastre?”

“Absolut amazing! Out of the ordinary!”

Ai fost și tu la conferințe unde prezentările păreau desprinse din manuale, sponsorii își făceau reclamă, iar participanții plecau obosiți și fără valoare reală? Noi da, la (prea) multe, astfel că ne-am întrebat:

Cum ar fi dacă am crea o conferință în care oamenii să nu fie spectatori, ci personaje principale?

 

Așa a apărut HRevolution.

Un eveniment gândit ca o experiență vie, autentică și interactivă:

  • Teme provocatoare și actuale, care nu se opresc la trenduri, ci scanează scenariile viitorului.
  • Speakeri de top internaționali și locali, care știu să inspire și au cu ce să provoace.
  • Workshopuri practice, unde nu doar asculți, ci aplici.
  • Networking real, cu oameni din HR, lideri de business și profesioniști pasionați, dar nu “silo-networking”.
  • Și momente-surpriză care îți amintesc că HR-ul e despre oameni, emoție și conexiune.

De 20 de ani, noi la Ascent Group creăm proiecte care schimbă organizații, oameni și comunități. Am lucrat cu zeci de companii și mii de profesioniști în România și global.

În 2024 am lansat prima ediție HRevolution cu intenția de a oferi ceva diferit: autentic, curajos, cu teme reale. Rezultatul? O sală plină de energie, de oameni implicați, și feedback-ul că a fost…

… “cea mai vie conferință de HR la care am participat.”

”O experiență diferită de evenimentele obișnuite de business.”

”Jos pălăria.”

”Un eveniment original din care ne putem inspira cu toții, totul a fost interactiv, publicul implicat în momentele conferienței într-un mod plăcut, neforțat. Din punct de vedere organizatoric, totul a fost generos.”

Anul acesta ridicăm ștacheta și mai sus.

Tema ediției: Leading Through Change

Pentru că HR-ul, sub forma în care îl știm, și-a atins limitele.

De ce să vii la HRevolution?

Indiferent că ești un profesionist în HR care dorește să fie la curent cu ultimele noutăți, un lider de afaceri interesat să îmbunătățească gestionarea talentelor din organizația sa, sau pur și simplu un om pasionat de cum va arăta viitorul organizațiilor, HRevolution este evenimentul potrivit.

Te invităm să participi, să accepți provocările pe care ți le-am pregătit, iar apoi, inspirat de ceea ce ai învățat, să devii un catalizator al transformării sustenabile în organizația ta!

Ce câștigi dacă vii la conferință?

✔ Insighturi aplicabile imediat în organizația ta.

✔ Conexiuni durabile cu profesioniști din HR și business.

✔ Inspirație și energie pentru a-ți reseta viziunea.

✔ O zi în care câștigi idei, resurse și contacte noi.

Anul trecut am promis că HRevolution va fi diferită. Și a fost.
Anul acesta promitem și mai mult.
Pe 11 noiembrie, la Arad, scriem împreună viitorul HR-ului.
Vii și tu?

Curând vom da start înscrierilor în cadrul ediției 3!

***

Pentru mai multe informații:

Cristina Balaciu